سنگ مرمریت مشکی نجف آباد

سنگ مرمریت مشکی نجف آباد

سنگ مرمریت مشکی نجف آباد یکی از سنگ‌های مرمریت با زمینه مشکی به شمار می‌آید که دارای زمینه مشکی و تیره به همراه خطوط سفید رنگ می‌باشد و یکی از پارامترهایی که بر زیبایی آن تاثیر گذار می‌باشد می‌توان به پراکندگی و نامنظمی خطوط سفید رنگ بر روی سطح سنگ اشاره کرد. 

معدن مرمریت مشکی نجف آباد در استان اصفهان و در موقعیت 40 کیلومتری غرب اصفهان واقع گردیده است. این نوع مرمریت به دلیل داشتن زمنیه تیره و همچنین خصوصیات ذاتی که با خود به همراه دارد و می‌توان به مواردی از قبیل  جذب آب پایین ، مقاومت بالا و همچنین عدم وجود رگه و تخلل بر روی سطح آن اشاره کرد و به عنوان یکی از گزینه‌های پیشنهادی جهت استفاده در نمای داخلی ساختمان و همچنین به عنوان مرمریت‌های صادراتی ایران به شمار می‌آید . این مرمریت در ابعاد تایل ، پلاک ، پله ، فرشی و اسلب مورد فرآوری قرار می‌گیرد.

از جمله موارد کاربردی مرمریت مشکی نجف آباد می‌توان به استفاده در بخش هایی چون کف ساختمان ، حاشیه‌های آسانسور ، پله و بدنه داخلی ساختمان و همچنین آشپزخانه و سرویس بهداشتی اشاره کرد.  نکته ای که در هنگام خرید این نوع مرمریت مشکی باید توجه داشته باشید ، عدم استفاده در بخش هایی از ساختمان که در معرض شدید نور خورشید قرار خواهند گرفت زیرا این سنگ پس از این که در معرض نور خورشید قرار گیرد ، ساب خود را از دست خواهد داد.

در ادامه بررسی و معرفی سنگ‌های مرمریت با زمینه مشکی در این بخش به صورت خلاصه به معرفی سنگ مرمریت دیگری که از نظر رنگ و زمینه طرح مشابهت زیادی به مشکی نجف آباد دارد خواهیم پرداخت. این سنگ با برند مرمریت تی هو در بازار معرفی می‌شود و یکی از سورت‌های آن نیز شباهت زیادی به مرمریت نجف آباد دارد و همچنین از نظر جنسیت و کیفیت از آن بالاتر نیز می‌باشد. شما می‌توانید جهت مشاهده نمونه محصولات مرتبط به آن به بخش محصولات وب سایت مراجعه نمائید.

قیمت مرمریت مشکی نجف آباد

قیمت مرمریت مشکی نجف آباد به پارامترهای متعددی بستگی دارد که در این بین می‌توان به ابعاد ، ضخامت ، کیفیت فرآوری و  همچنین سورت بندی آن اشاره کرد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر جهت خرید مرمریت مشکی نجف آباد در شهرهای تهران ، اصفهان و سایر شهرهای ایران با ما در تماس باشید. سنگبری ارس واقع در شهرک صنعتی رضوانشهر به تولید تخصصی سنگ مرمریت مشکی می‌پردازد و آمادگی خدمات رسانی در این زمینه را به کلیه خریداران سنگ ساختمانی، دارا می‌باشد.


 1. با سلام بنده نیاز به سنگ اسلب مرمریت مشکی نجف آباد می‌باشم. آیا از این نوع ممریت در ابعاد اسلب نیز مورد تولید و فرآوری قرار م گیرد. لطفا بنده را راهنمایی کنید

  پدرام -
 2. برای مرمریت مشکی نجف آباد همانطور که اشاره کردیم ابعاد متنوعی مورد فآوری قرار می‌گیرد که سایز اسلب نیز یکی دیگر از سایزهای با تقاضا بالا می‌باشد.

  مدیر سایت -
 3. با سلام درست متوجه توضیحات شما در مورد تاثیر عوامل ذکر شده بر قیمت مرمریت مشکی نجف آباد نشدم. اگر امکان دارد در مورد ابعاد آن بیشتر توضیح دهید. با تشکر

  سهیلا -
 4. اگر کامل یخواهم شرح دهم، تمامی سنگ‌های ساختمانی عوامل متعددی بر قیمت ان‌ها تاثیر گذار است که از این رو قیمت مرمریت مشکی نجف آباد هم جز همین دسته قرار می‌گیرد. اصولا اکثریت سنگ‌های مرمریت در ابعاد تایل ، پلاک ، فرشی و اسلب و همچنین پله مورد فرآوری قرار می‌گیرند. به جز سایز اسلب سایر سایزها با خط تولید تک تیغ می‌توان به فرآوری پرداخت و برای کوپ‌های آن نیز نیازی به تهیه تک کوپ از معادن نیست. حال برای سایز اسلب شما باید با خط اره مورد فرآوری قرار دهید و همچنین کوپ تهیه شده باید از بالاترین کیفیت و تک کوپ باشد. با این دلایل موجب می‌شود که هزینه فرآوری در سایز اسلب به نسبت بالاتر باشد و به همین دلیل افزایش قیمت در آن را نیز خواهیم داشت.

  مدیر سایت -

فرم ارسال نظر

مشاوره رایگان : 
09135455821
03142523566