سنگ مرمریت مشکی نجف آباد

سنگ مرمریت مشکی نجف آباد

سنگ مرمریت مشکی نجف آباد یکی از سنگ‌های مرمریت با زمینه مشکی به شمار می‌آید که دارای زمینه مشکی و تیره به همراه خطوط سفید رنگ می‌باشد و یکی از پارامترهایی که بر زیبایی آن تاثیر گذار می‌باشد می‌توان به پراکندگی و نامنظمی خطوط سفید رنگ بر روی سطح سنگ اشاره کرد.  این سنگ یکی از مرمریت‌های باستانی ایران است و در سرتاسر دنیا با نام مرمریت سیاه پارس شناخته می‌شود. سنگ مشکی نجف آباد به صورت ساییده و چرمی در ابعاد تایل و اسلب فرآوری می‌شود و کاربرد آن در تمامی فضاهای داخلی ساختمان اعم از کفسازی لابی، چهارچوب آسانسور، کف پارکینگ و مجتمع‌های تجاری می‌باشد. یکی از معایب سنگ مرمریت مشکی نجف آباد رنگ پریدگی در برابر نور آفتاب است که نباید سنگ مشکی نجف آباد را زیر نور خورشید استفاده کرد. سنگ مرمریت مشکی نجف آباد دارای جذب آب کم، مقاومت فشاری بالا و تخلخل کم است.یکی از سنگ‌های مشابه سنگ مشکی نجف آباد سنگ مرمریت مشکی تیهو می‌باشد .این سنگ توسط سنگبری ارس واقع در شهرک صنعتی سنگ رضوانشهر به صورت تخصصی فرآوری می‌شود.

معدن مرمریت مشکی نجف آباد در استان اصفهان و در موقعیت 40 کیلومتری غرب اصفهان واقع گردیده است. این نوع مرمریت به دلیل داشتن زمنیه تیره و همچنین خصوصیات ذاتی که با خود به همراه دارد و می‌توان به مواردی از قبیل  جذب آب پایین ، مقاومت بالا و همچنین عدم وجود رگه و تخلل بر روی سطح آن اشاره کرد و به عنوان یکی از گزینه‌های پیشنهادی جهت استفاده در نمای داخلی ساختمان و همچنین به عنوان مرمریت‌های صادراتی ایران به شمار می‌آید . این مرمریت در ابعاد تایل ، پلاک ، پله ، فرشی و اسلب مورد فرآوری قرار می‌گیرد.برای آشنایی بیشتر در مورد این سنگ می‌توانید مقاله آنالیز سنگ مرمریت نجف آباد را مطالعه نمایید.

 

 

خرید سنگ مرمریت مشکی نجف آباد

استفاده از سنگ مرمریت مشکی نجف آباد متنوع است، به عنوان مثال صیقلی و هوند آن در کف فضاهای عمومی مانند لابی، کافی شاپ، سینما و یا در کف سرویس بهداشتی و یا حتی سالن آپارتمان‌ها از این سنگ منحصر به فرد استفاده می‌شود. سنگ مشکی نجف آباد سابیده و هوند به عنوان اسلب و تایل برای سنگ فرش، دیواره‌های داخلی و پله استفاده می‌شود. سنگ مشکی نجف آباد بوش همر چرمی و تامبل برای دکوراسیون داخلی استفاده می‌شود.جهت خرید سنگ مرمریت مشکی نجف آباد می‌توانید با مراجعه به سنگبری‌های شهرک صنعتی سنگ رضوانشهر اقدام نمایید.در صورت نیاز به سنگ مشابه مرمریت نجف آباد ما به شما سنگ مرمریت مشکی تیهو را پیشنهاد میدهیم که به صورت تخصصی در سنگبری ارس رضوانشهر فرآوری می‌شود.

 •  دیوارهای داخلی ساختمان
 •  توالت
 •  سنگ کف مجتمع‌های اداری
 • دکوراسیون داخلی
 • میز و پیشخوان آشپزخانه
 •  دیوارهای لابی و فضای داخلی

 

شکل ظاهری مرمریت نجف آباد

سنگ مرمریت مشکی نجف آباد در برخی ارقام شباهت زیادی به سنگ لاشتر دارد. اما راه تشخیص این دو سنگ در رنگ زمینه و نوع رگه است. در سنگ لاشتر، رگه‌ها اغلب خطی و در یک جهت و بلند هستند و رنگ زمینه اکثر سورت ها، خاکستری تیره است؛ اما در سنگ نجف آباد زمینه تیره‌تر (سیاه) و رگه‌ها نامنظم، کوتاه، بلند و خارج از تراز است.

از جمله موارد کاربردی مرمریت مشکی نجف آباد می‌توان به استفاده در بخش هایی چون کف ساختمان ، حاشیه‌های آسانسور ، پله و بدنه داخلی ساختمان و همچنین آشپزخانه و سرویس بهداشتی اشاره کرد.  نکته ای که در هنگام خرید این نوع مرمریت مشکی باید توجه داشته باشید ، عدم استفاده در بخش هایی از ساختمان که در معرض شدید نور خورشید قرار خواهند گرفت زیرا این سنگ پس از این که در معرض نور خورشید قرار گیرد ، ساب خود را از دست خواهد داد.این سنگ هم مانند دیگر سنگ‌ها دارای مزایا و معایب مخصوص به خود می‌باشد.برای آشنایی بیشتر در این زمینه می‌توانید مقاله معایب سنگ نجف آباد را مطالعه نمایید.

 

 

سنگ مرمریت مشکی نجف آباد

 

قیمت مرمریت مشکی نجف آباد

قیمت مرمریت مشکی نجف آباد به پارامترهای متعددی بستگی دارد که در این بین می‌توان به ابعاد ، ضخامت ، کیفیت فرآوری و  همچنین سورت بندی آن اشاره کرد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر جهت خرید مرمریت مشکی نجف آباد در شهرهای تهران ، اصفهان و سایر شهرهای ایران با ما در تماس باشید. سنگبری ارس واقع در شهرک صنعتی رضوانشهر به تولید تخصصی سنگ مرمریت مشکی می‌پردازد و آمادگی خدمات رسانی در این زمینه را به کلیه خریداران سنگ ساختمانی، دارا می‌باشد.

قیمت سنگ مشکی نجف آباد به عوامل مختلفی بستگی دارد:

 • هر چه رنگ سنگ یکنواخت‌تر باشد قیمت آن نیز بیشتر است.
 • ضخامت سنگ مشکی نجف آباد تأثیر مستقیمی بر آن دارد.
 • هر چه سنگ مشکی نجف آباد بزرگتر و برش‌های دقیق‌تری داشته باشد قیمت آن نیز بیشتر می‌شود.
 • کیفیت فرآوری سنگ مشکی نجف آباد از نظر ساب، برش، رزین تأثیر زیادی در قیمت سنگ خواهد داشت.

قیمت سنگ مرمریت مشکی نجف آباد


 1. با سلام بنده نیاز به سنگ اسلب مرمریت مشکی نجف آباد می‌باشم. آیا از این نوع ممریت در ابعاد اسلب نیز مورد تولید و فرآوری قرار م گیرد. لطفا بنده را راهنمایی کنید

  پدرام -
 2. برای مرمریت مشکی نجف آباد همانطور که اشاره کردیم ابعاد متنوعی مورد فآوری قرار می‌گیرد که سایز اسلب نیز یکی دیگر از سایزهای با تقاضا بالا می‌باشد.

  مدیر سایت -
 3. با سلام درست متوجه توضیحات شما در مورد تاثیر عوامل ذکر شده بر قیمت مرمریت مشکی نجف آباد نشدم. اگر امکان دارد در مورد ابعاد آن بیشتر توضیح دهید. با تشکر

  سهیلا -
 4. اگر کامل یخواهم شرح دهم، تمامی سنگ‌های ساختمانی عوامل متعددی بر قیمت ان‌ها تاثیر گذار است که از این رو قیمت مرمریت مشکی نجف آباد هم جز همین دسته قرار می‌گیرد. اصولا اکثریت سنگ‌های مرمریت در ابعاد تایل ، پلاک ، فرشی و اسلب و همچنین پله مورد فرآوری قرار می‌گیرند. به جز سایز اسلب سایر سایزها با خط تولید تک تیغ می‌توان به فرآوری پرداخت و برای کوپ‌های آن نیز نیازی به تهیه تک کوپ از معادن نیست. حال برای سایز اسلب شما باید با خط اره مورد فرآوری قرار دهید و همچنین کوپ تهیه شده باید از بالاترین کیفیت و تک کوپ باشد. با این دلایل موجب می‌شود که هزینه فرآوری در سایز اسلب به نسبت بالاتر باشد و به همین دلیل افزایش قیمت در آن را نیز خواهیم داشت.

  مدیر سایت -

فرم ارسال نظر

مشاوره رایگان : 
09135455821
03142523566