سنگ مرمریت مشکی

سنگ مرمریت مشکی

سنگ مرمریت از تنوع رنگ بالایی برخوردار می باشد و یکی از رنگ هایی که د ر این سالها از محبوبیت بالایی در بین طراحان و معماران برخوردار می باشد ،سنگ مرمریت مشکی است . این نوع مرمریت اصولا از استقامت و مقاومت بالایی برخوردار بوده و دارای طرح های متنوعی است .

مرمریت مشکی 


مرمریت مشکی به دلیل ویژگی های ظاهری که با خود به همراه دارد اصولا در طراحی و دکوراسیو ن های داخلی مورد استفاده قرار می گیرد و کاربرد مرمریت مشکی را می توان در بخش های داخلی ساختمان از جمله حمام ، سرویس بهداشتی ، لابی ، کف ساختمان و ... اشاره کرد و ترکیب این نوع مرمریت با رنگ های روشن از جمله سنگ های چینی قروه و ازنا بسیار زیبا است.

مرمریت مشکی

خرید سنگ مرمریت مشکی

یکی از بهترین و زیباترین سنگ های مرمریت مشکی می توان به سنگ مرمریت مشکی تیهو (چادگان) اشاره کرد.این سنگ با دارا بودن جذب آب کم  ,  استحکام و صیقل پذیری بالا یکی از پرکاربرد ترین مرمریت های مشکی در طراحی های داخلی و بیرونی می باشد.جهت خرید سنگ مرمریت مشکی تیهو با شماره 09135455821 تماس حاصل فرمایید.

در بین سنگ های مرمریت مشکی مرمریت مشکی نجف آباد با داشتن زمینه ای مشکی رنگ و خطوط نامنظم سفید در آن از سنگ های قدیمی ایران است و شهرت جهانی دارد و با نام های  سنگ مرمریت پارس یا مشکی پارس نیز شناخته می شود.
برای رنگ مشکی در نوع مرمریت ، معادن متنوعی در ایران قرار دارد که در این بین می توان به معادن مشکی تیهو (چادگان) ,  معادن مشکی لاشتر ، مشکی نجف آباد ،مشکی مارشال ، مشکی دهبید و .... اشاره کرد که هر کدام دارای خصوصیات خاص خود از نظر ظاهر و رنگ و همچنین ویژگی ها ی استقامت و دوام می باشند . مرمریت مشکی اصولا در ابعاد پلاک ، فرشی ، اسلب ، تایل و پله در ایران مورد فرآوری و تولید قرار می گیرد.

 

خرید سنگ مرمریت مشکی

قیمت سنگ مرمریت مشکی

 

قیمت سنگ های مرمریت به پارامترهای متعددی بستگی دارد که یکی از این پارامترها می توان به رنگ آن اشاره کرد و در این بین قیمت مرمریت مشکی به پارامترهای دیگری چون ابعاد ، ضخامت و همچنین نوع معدن آن بستگی دارد.

قیمت سنگ مرمریت مشکی


30*60 مرمریت مشکی

30*60 مرمریت مشکی

قیمت : تماس بگیرید

ادامه
پلاک مرمریت مارشال

پلاک مرمریت مارشال

قیمت : ناموجود

ادامه
پلاک مرمریت گلدن بلک کاشان

پلاک مرمریت گلدن بلک کاشان

قیمت : ناموجود

ادامه
پله مرمریت مشکی

پله مرمریت مشکی

قیمت : تماس بگیرید

ادامه

مشاوره رایگان : 
09135455821
03142523566