معایب سنگ نجف آباد

معایب سنگ نجف آباد

سنگ مرمریت مشکی نجف آباد از جمله سنگ‌های است که در صنایع ساخت و ساز به خصوص در دکوراسیون داخلی خانه مورد استفاده قرار می‌گیرد. البته کاربرد سنگ نجف آباد فقط در دکوراسیون داخلی نیست. چرا که از این سنگ به عنوان سنگ فرش یا سنگ بدنه در مجتمع‌های تجاری و لابی هتل‌ها و همچنین به عنوان کانتر آشپزخانه استفاده می‌کنند. این سنگ جز سنگ‌های مرمریت مشکی بوده و ظاهر زیبایی به ساختمان شما خواهد داد.در صورتی که میخواهید برای ساختمان خود از سنگ مرمریت مشکی استفاده نمایید می‌توانید علاوه بر سنگ مرمریت نجف آباد از سنگ مرمریت مشکی تیهو که به صورت تخصصی در سنگبری ارس رضوانشهر مورد فرآوری قرار میگیرد استفاده نمایید.
این سنگ علاوه بر ظاهر زیبایی که دارد دارای معایبی هم است. در این مقاله می‌خواهیم در مورد معایب سنگ نجف آباد مطالبی را ارائه دهیم. 
سنگ نجف آباد دارای معایبی است که بهتر است در مورد آن اطلاعاتی داشته باشید. با توجه به اینکه سنگ نجف آباد در دسته سنگ‌های مرمریت قرار میگیرد بهتر است در بخش‌های بیرونی ساختمان مورد استفاده قرار نگیرید.سنگ‌های مرمریت دارای مقاومت کم در برابر عوامل طبیعی و سرما و یخبندان هستند. از معایب دیگر می‌توانیم به این موضوع اشاره کنیم هنگامی که این گونه از سنگ‌ها در برابر نور آفتاب قرار بگیرند رنگشان تغییر می‌کند. در اصطلاح رنگ پریده می‌شوند. به همین جهت نباید در معرض تابش مستقیم نور خورشید قرار بگیرند. چرا که رنگ پریده می‌شود و بهتر است در نمای داخلی ساختمان که امکان نفوذ نور خورشید و تابش مستقیم آن وجود نداشته باشد استفاده شوند. 
از آنجایی که سنگ نجف آباد دارای ظاهر بسیار زیبا و مدرن است، افراد زیادی علاقه مند به استفاده از آن در محیط خانه هستند. در حقیقت اگر علاقه زیادی به استفاده از سنگ نجف آباد دارید، با توجه به معایب سنگ نجف آباد، می‌توانید از این سنگ در قسمتی از خانه که در معرض نور مستقیم خورشید نیست استفاده کنید. 

 

مشخصات سنگ نجف آباد 


با مشاهده سنگ نجف آباد به این نتیجه می‌رسید که این سنگ زمینه کاملاً مشکی دارد که بر روی آن به شکل پراکنده، خطوط نامنظم سفید دیده می‌شود. این سنگ جزو سنگ‌های صادراتی به حساب می‌آید که به چند شکل تولید می‌گردد. برای خرید سنگ نجف آباد، توجه داشته باشید که از آن می‌توانید در سرویس بهداشتی و فضای داخلی ساختمان استفاده نمایید. سنگ نجف آباد در سایز ۴۰ در ۴۰ , 40 طولی و اسلب به فروش می‌رود و در تولید انواع مجسمه‌ها و سایر مصنوعات سنگی مورد استفاده قرار می‌گیرد. در واقع این سنگ دارای ظاهر بسیار زیبا و جذاب است. به همین جهت می‌تواند تاثیرات بسیار زیادی بر روی زیبایی دکوراسیون داخلی خانه بگذارد و سبک خانه را به سبک مدرن نزدیک کند. 

جمع بندی 
سنگ نجف آباد، یکی از سنگ هایی است که برای تزئین و دکوراسیون داخلی خانه به خصوص به عنوان کانتر آشپزخانه و سنگ فرش در مجتمع‌های تجاری، مورد استفاده قرار می‌گیرد. این سنگ دارای زمینه مشکی با خطوط سفید نامنظم است که به صورت پراکنده بر روی آن وجود دارد. از معایب سنگ نجف آباد می‌توانیم به این موضوع اشاره کنیم هنگامی که در معرض تابش مستقیم نور خورشید قرار بگیرد دچار رنگ پریدگی می‌شود. لذا اگر علاقه زیادی به استفاده از این سنگ در فضای داخلی منازل دارید بهتر است در قسمتی از خانه که در معرض نور خورشید نیست از آن استفاده کنید.


فرم ارسال نظر

مشاوره رایگان : 
09135455821
03142523566