سنگ مرمریت جوشقان


سنگ مرمریت جوشقان یکی از بهترین و مناسب ترین سنگ های مرمریت سفید ایران می باشد. معدن این سنگ در شهر جوشقان نزدیک شهرستان میمه اصفهان واقع شده است. سنگ سفید جوشقان در تنوع های ذیل قابل تولید است.

 • نواری ( گل کالباسی ، فسیل دار با رنگ زمینه گلبهی )  
 •  شهیادی  (خال مشکی ریز با  رنگ زمینه سفید )

رنگ زمینه این سنگ روشن است و سورت های ان با نقش نواری و شهیادی از لوکس ترین و گران ترین های این سنگ هستند . سنگ جوشقان به علت رنگ روشن، بازتاب بسیار عالی نور و قیمت مناسب در نما دیوار های داخلی استفاده می کنند. این سنگ دارای جذب آب طبیعی می باشد و در محیط های مرطوب کمتر استفاده می شود.از کاربرد های استفاده از سنگ مرمریت جوشقان می توان به استفاده از این سنگ در فضاهای داخلی ساختمان (سنگ فرش هال، پذیرایی و اتاق ها , دیواره های داخلی ساختمان, راه پله و دیواره های راه پله و ....) اشاره کرد.


مزیت مرمریت جوشقان:

 • این سنگ از قیمت مناسب و نسبتا ارزانی برخوردار است که این یکی از ویژگی های خوب این سنگ می باشد.
 • زمینه روشن این سنگ باعث شده این سنگ مورد استقبال افراد زیادی قرار بگیرد.
 • سطح صیقلی این سنگ که باعث انعکاس نور و افزایش روشنایی محیط می شود.
 •  جلوه ی بسیار زیبایی برای محیط داخلی ساختمان دارد.
 • مقاومت بالای این سنگ در برابر لکه و کثیفی ها

 

سنگ مرمریت جوشقان

 

 

 

قیمت سنگ مرمریت جوشقان

قیمت خرید سنگ مرمریت جوشقان


سنگ مرمریت جوشقان از قیمت نسبتا مناسبی برخورداراست و به دلیل دارا بودن قیمت مناسب و رنگ زمینه روش و صادراتی بودن سنگ مورد توجه معماران و خریداران سنگ ساختمانی می باشد.. قیمت سنگ مرمریت جوشقان بستگی به رنگ و روشنی سنگ،کیفیت تولید , ابعاد سنگ و ضخامت سنگ دارد و هر چه سنگ روشن تر و کم رگه و کم فسیل باشد از درجه بندی بالاتری برخوردار است و همچنین سایز سنگ در قیمت سنگ تاثیر مستقیم دارد.هرچی سایز سنگ بزرگتر باشد قیمت آن نیز بیشتر خواهد بود. 

سنگبری ارس به عنوان یکی از تولید کننده های سنگ مرمریت جوشقان در اصفهان آماده تولید و دریافت سفارشات شما در متراژ های کم و یا زیاد می باشد. این سنگ دارای سورت های مختلفی می باشد که در زیر با آنها اشاره میکنیم. این سنگ از کیفیت و استحکام و براقیت بالایی برخوردار است. این سنگ در فضای داخلی ساختمان مانند پله، آسانسور، نما و دیواره های داخلی، آشپزخانه، راه پله، لابی استفاده می شود و برای فضاهایی که نور کمی دارد مناسب است.

درجات سوپر به صورت روشن و با رگه هایی به رنگ گلبهی و صورتی موجود می باشد. هرچه درجه سورت این سنگ پایین تر باشد رنگ گل ها کالباسی می شود. از ویژگی های ظاهری این سنگ میتوان به جذب بالای آب، وجود زمینه ی سفید با خطوط و دانه های ریزسیاه اشاره نمود.
این سنگ به صورت اسلب، تایل و در ابعاد مختلف 40 طولی، 40x40 و پله  و .... بفروش می رسد. جهت خرید سنگ مرمریت جوشقان با ما در تماس باشید.

قیمت مرمریت جوشقان

 

انواع مرمریت جوشقان

سورت سفید این سنگ به خاطر زیبایی که دارد بیشتر مورد توجه معماران و ساختمان سازان هست.انواع سورت های مرمریت جوشقان در این سنگبری ارس تولید می شود.استفاده از سنگ جوشقان در کنار سنگ های تیره تر (سنگ مرمریت مشکی) ترکیب بسیار زیبایی را ایجاد می کند که زیبایی خاصی به فضا و ساختمان می بخشد.

در بسیاری از طراحی های لوکس داخلی ساختمان از این سنگ در کف و دیواره های ساختمان در کنار سنگ های مکمل همچون مشکی، قهوه ای و کرم و … باعث ایجاد ترکیب بسیار زیبایی می گردد.ترکیب سنگ های تیره و روشن نشان از طراحی مدرن در ساختمان های امروزی می باشد.و استفاده از سنگ جوشقان در کنار سنگ های مشکی مانند سنگ مرمریت مشکی تیهو (چادگان) تضاد رنگی زیبا و چشم نوازی را ایجاد می کند.

انواع سورت بندی این مرمریت سفید رنگ در بازار عبارت است از:

 •  شهیادی درجه یک
 • نوار قلبی
 •  کالباسی
 • دانه سیاه
 •  شهیادی ممتاز

 

 

خرید مرمریت جوشقان

 

 تصاویر نمونه کار و کاربرد مرمریت جوشقان در ساختمان

از سنگ جوشقان عمدتا در موارد زیر استفاده می شود که در بخش زیر به همراه تصاویر نمونه کار لیست شده است. لیست مربوطه عبارت است از:

 • دکوراسیون داخلی: حاشیه های آسانسور،قرنیزهای دیواری و قاب های سنگی
 • نمای داخلی: دیوارهای اتاق خواب،سالن های پذیرایی،پارکینگ ها و راه روها
 • پلکان: دیوارپله،زیرپله و پاگرد

 

سنگ مرمریت سفید جوشقان

پله مرمریت جوشقان

مرمریت جوشقان در راه پله ساختمان

سنگ جوشقان کالباسی


40*40 مرمریت جوشقان سفید

40*40 مرمریت جوشقان سفید

قیمت : تماس بگیرید

ادامه
40*40 مرمریت جوشقان ممتاز

40*40 مرمریت جوشقان ممتاز

قیمت : تماس بگیرید

ادامه
پله مرمریت جوشقان ممتاز

پله مرمریت جوشقان ممتاز

قیمت : تماس بگیرید

ادامه
50*50 مرمریت جوشقان ممتاز

50*50 مرمریت جوشقان ممتاز

قیمت : تماس بگیرید

ادامه
پلاک مرمریت جوشقان نوار قلبی

پلاک مرمریت جوشقان نوار قلبی

قیمت : تماس بگیرید

ادامه
پلاک مرمریت جوشقان ممتاز

پلاک مرمریت جوشقان ممتاز

قیمت : تماس بگیرید

ادامه
پلاک مرمریت جوشقان دانه شهیاد

پلاک مرمریت جوشقان دانه شهیاد

قیمت : تماس بگیرید

ادامه

مشاوره رایگان : 
09135455821
03142523566