آنالیز سنگ مرمریت نجف آباد

آنالیز سنگ مرمریت نجف آباد

یکی از معروف‌ترین سنگ‌های مرمریت موجود در کشور، سنگ مرمریت نجف آباد است. آنالیز سنگ مرمریت نجف آباد نشان می‌دهد که این سنگ‌ها به سنگ Negro شباهت‌های فراوانی دارند. صادرات سنگ‌های مرمریت نجف آباد روز به روز در حال افزایش است؛ به همین دلیل تقاضا برای این نوع سنگ هم بالا رفته است. این سنگ جز سنگ مرمریت مشکی بوده و استفاده از این سنگ در کنار سنگ‌های سفید و روشن زیبایی چشم نوازی به ساختمان شما خواهد داد. آیا شما هم قصد آشنایی با سنگ مرمریت نجف آباد را دارید؟ پس ادامه مطلب را دنبال نمایید.در زیر آنالیز سنگ مشکی نجف آباد را برای شما قرار داده ایم.

 

میزان مطلوب جذب آب وزن مخصوص تخلخل مقاومت فشاری مقاومت سایشی
Min 0/03 1/80 petty 600 2/20
Max 1/50 2/80 2/50 2200 6
مرمریت مشکی نجف آباد 0.83 2.63 0.78 1240 3.2


مشخصات سنگ مرمریت نجف آباد

در انواع مختلف سنگ مرمریت نجف آباد، رنگ زمینه سنگ مشکی تیره و خطوط سفید رنگ در داخل آن جذابیت خاصی به ظاهر سنگ بخشیده است. ویژگی‌های مهم این محصول عبارت است از:

  • میزان آبی که توسط سنگ‌های مرمریت نجف آباد جذب می‌شود، بسیار کم است.
  •  تراکم این سنگ مرمریت بسیار بالا و سطح تخلخل آن بسیار کم است.
  • سنگ مرمریت نجف آباد در برابر انواع ضربه و ساییدگی بسیار مقاوم است.
  • رنگ سنگ‌های مرمریت نجف آباد بسیار طبیعی به نظر می‌رسد.
  • در آنالیز سنگ مرمریت نجف آباد می‌توان مشاهده کرد که ساب پذیری این مدل سنگ‌ها افزایش پیدا کرده است.


کاربرد سنگ مرمریت نجف آباد

با توجه به ویژگی‌های خاصی که در سنگ مرمریت نجف آباد وجود دارد، امروزه کاربردهای بسیار زیادی پیدا کرده است. برخی از کاربردهای سنگ‌های مرمریت نجف آباد عبارت است از:

  • کفپوش: کفپوش ساختمان، یکی از قسمت‌های ساختمان است که روزانه رفت و آمد زیادی بر روی آن انجام می‌شود. به همین دلیل استفاده از سنگ مرمریت نجف آباد با توجه به مقاومت بسیار بالایی که دارد، گزینه ای بسیار مناسب است.
  • دکوراسیون داخلی: در دکوراسیون داخلی انواع ساختمان‌ها از سنگ مرمریت برای قرنیز و قاب دور آسانسور استفاده می‌شود.
  • پلکان: با توجه به مقاومت بالایی که سنگ مرمریت نجف آباد دارد، امروزه در انواع ساختمان‌های تجاری، اداری و مسکونی می‌توان از این نوع سنگ در پله و پاگردها استفاده کرد. با آنالیز سنگ مرمریت نجف آباد می‌توان کاربردهای متنوع آن را در ساختمان سازی مشاهده کرد.

 


سخن پایانی
امروزه انواع مدل سنگ در رنگ‌های متنوع وجود دارند که هر کدام کاربردهای مخصوص به خود را دارند. سنگ مرمریت هم یکی از زیباترین و جذاب‌ترین سنگ هایی است که به سختی استخراج می‌شود. در آنالیز سنگ مرمریت نجف آباد می‌توان ویژگی‌ها و خصوصیات بسیار زیادی را مشاهده کرد، که همین موارد طرفداران این محصول را بیشتر کرده است.
 


فرم ارسال نظر

مشاوره رایگان : 
09135455821
03142523566