سنگ پله مرمریت

سنگ پله مرمریت یکی از مهمترین بخش های یک ساختمان ، ورودی راه پله آن می باشد که از تردد بالایی برخوردار بوده و همواره سنگ ساختمانی به عنوان گزینه اصلی جهت استفاده در این بخش از ساختمان می باشد . در بین سنگ های ساختمانی سنگ مرمریت به دلیل دارا بودن مشخصات فنی و تنوع موجب شده تا در راه پله مورد استفاده قرار گرفته و همواره به عنوان سنگ پله مرمریت نیز مطرح می باشد . پله مرمریت در ضخامت های 3 سانتی متر و 3.5 سانتی متر و با عرض30 و 35 سانتی متر به صورت استاندارد در ایران تولید می شود و برای سایر ابعاد باید به صورت سفارشی مورد فرآوری قرار گیرد .

در این بخش باید به یک سری پارامتر در انتخاب سنگ مناسب برای پله مرمریت اشاره کرد که در این بین می توان به مقاومت سنگ در برابر آب ، آلودگی و ضربه و به مرور زمان نیز دچار ساییدگی نشود. راه پله به عنوان بخشی از ساختمان ، محلی است که تمامی ساکنان و مهمانان با این بخش سروکار داشته و بهتر است طراحان و معماران به انتخاب بهترین نوع سنگ مرمریت به عنوان پله ساختمان بپردازند.

 
قیمت پله مرمریت


پارامترهایی متنوعی بر روی قیمت پله مرمریت تاثیرگذار می باشند که در این بین می توان به ضخامت ، رنگ ، سورت بندی و نوع مرمریت آن اشاره کرد . در بخش زیر به معرفی انواع پله مرمریت از نظر رنگ و سورت بندی آن خواهیم پرداخت . سنگبری ارس واقع در شهرک صنعتی رضوانشهر اصفهان به تولید و فرآوری انواع سنگ پله مرمریت پرداخته و آمادگی خدمات رسانی در زمینه خرید و فروش پله مرمریت در شهرهای اصفهان ، تهران و سایرشهرهای ایران را دارا می باشد . 
 


پله مرمریت هرسین

پله مرمریت هرسین

قیمت : ناموجود

ادامه
پله مرمریت جوشقان ممتاز

پله مرمریت جوشقان ممتاز

قیمت : تماس بگیرید

ادامه
پله مرمریت مشکی

پله مرمریت مشکی

قیمت : تماس بگیرید

ادامه

مشاوره رایگان : 
09135455821
03142523566