پله مرمریت مشکی


قیمت : تماس بگیرید

پله مرمریت مشکی

پله مرمریت مشکی استحراج شده از معادن تی هو

ابعاد تولید : به صورت استاندارد با عرض 35 سانتی متر مورد فرآوری قرار گرفته اما مطابق سفارش مشتری نیز مورد تولید قرار خواهد گرفت.

کاربرد: پله مشکی مرمریت به دلیل دارا بودن زمینه رنگ تیره و همچنین وجود رگه‌های سفید رنگ که بر روی سطح آن پراکنده شده ، همین مورد موجب شده تا در راه پله و به صورت ترکیبی با بدن‌های روشن و همچنین سفید رنگ مورد استفاده قرار گیرد . کاربری اصلی پله در ساختمان، دسترسی دادن به سطوح مختلف ساختمان می‌باشد و بر اساس موقعیت مکانی،ابعاد آن می‌تواند متفاوت باشد ولی به صورت استاندارد در ایران عرض‌های 30 و 35 سانتی متر بیشترین کاربری را دارند. همواره به این موضوع نیز توجه ویژه ای داشته باشید که انتخاب خود را ابتدا بر اساس مقاومت در برابر سایش و همچنین کمترین جذب آب قرار دهید.

قیمت پله مرمریت مشکی 

از پارامترهای تاثیر گذار بر روی قیمت پله مرمریت مشکی  می توان به ایعاد ، ضخامت و سورت بندی آن اشاره کرد که هر کدام به صورت مستقیم بر روی قیمت تاثیر گذار می‌باشند . شما می‌توانید جهت دریافت لیست قیمت با ما در تماس باشید .

سنگبری ارس واقع در شهرک صنعتی رضوانشهر اصفهان به صورت تخصصی به تولید و فرآوری انواع سنگ پله مشکی پرداخته و آمادگی خرید و فروش آن در شهرهای اصفهان ، تهران و سایر شهرهای ایران را دارا می‌باشد.


پله مرمریت مشکی

پله مرمریت مشکی

پله مشکی مرمریت

پله مشکی مرمریت

  1. لطفا ،درصورت امکان قیمت پله‌های مرمریت مشکی را ارسال فرمایید

    یونسی -

فرم ارسال نظر

مشاوره رایگان : 
09135455821
03142523566