پله مرمریت مشکی


قیمت : تماس بگیرید

پله مرمریت مشکی

مشخصات  پله مرمریت مشکی استحراج شده از معادن تی هو:

  • ابعاد تولید : به صورت استاندارد با عرض 35 سانتی متر مورد فرآوری قرار گرفته اما مطابق سفارش مشتری نیز مورد تولید قرار خواهد گرفت.
  • کاربرد: پله مشکی مرمریت به دلیل دارا بودن زمینه رنگ تیره و همچنین وجود رگه‌های سفید رنگ که بر روی سطح آن پراکنده شده، همین مورد موجب شده تا در راه پله و به صورت ترکیبی با رنگ‌های روشن و همچنین سفید رنگ مورد استفاده قرار گیرد.

کاربری اصلی پله در ساختمان، دسترسی دادن به سطوح مختلف ساختمان می‌باشد و بر اساس موقعیت مکانی، ابعاد آن می‌تواند متفاوت باشد ولی به صورت استاندارد در ایران عرض‌های 30 و 35 سانتی متر بیشترین کاربری را دارند. همواره به این موضوع نیز توجه ویژه ای داشته باشید که انتخاب خود را ابتدا بر اساس مقاومت در برابر سایش و همچنین کمترین جذب آب قرار دهید.

قیمت پله مرمریت مشکی 

از پارامترهای تاثیر گذار بر روی قیمت پله مرمریت مشکی  می توان به ایعاد، ضخامت و سورت بندی آن اشاره کرد که هر کدام به صورت مستقیم بر روی قیمت تاثیر گذار می‌باشند. شما می‌توانید جهت دریافت لیست قیمت با ما در تماس باشید .

انواع سنگ پله مرمریت مشکی در بازار 

تنوع نسبتا خوبی از سنگ‌های مرمریت مشکی رنگ در بازار سنگ ایران وجود دارد که تمامی آنها قابلیت تولید در ابعاد پله را دارا می‌باشند. از مطرح‌ترین برندهای بازار نیز می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. پله مرمریت تی هو
  2. پله مرمریت لاشتر
  3. پله مرمریت مشکی نجف آباد

سنگبری ارس واقع در شهرک صنعتی رضوانشهر اصفهان به صورت تخصصی به تولید و فرآوری انواع سنگ پله مشکی پرداخته و آمادگی خرید و فروش آن در شهرهای اصفهان ، تهران و سایر شهرهای ایران را دارا می‌باشد.


پله مرمریت مشکی

پله مرمریت مشکی

پله مشکی مرمریت

پله مشکی مرمریت

  1. لطفا ،درصورت امکان قیمت پله‌های مرمریت مشکی را ارسال فرمایید

    یونسی -

فرم ارسال نظر

مشاوره رایگان : 
09135455821
03142523566