7 سنگ مرمریت برای کف سالن پذیرایی

7 سنگ مرمریت برای کف سالن پذیرایی

در این محتوا قصد داریم شما را با 7 تا از بهترین و محبوب‌ترین سنگ‌های مرمریت جهت کفپوش سالن‌های پذیرایی آشنا کنیم. در محتوا مربوط به سنگ برای کف سالن پذیرایی، به صورت کاملا تخصصی به بررسی چگونگی انتخاب بهترین سنگ برای این بخش پرداختیم و در بین سنگ‌های مرمریت برای کف ساختمان، 4 تا از بهترین آنها را به شما معرفی کرده ایم. تا انتها این مقاله از وب سایت سنگبری تکاپ همراه باشید.

مهمترین بخش در یک ساختمان، سالن پذیرایی است. کفپوش این فضا نیز نقش تعیین کننده ای در زیبایی دکوراسیون مربوطه دارد. به همین دلیل ما سعی کردیم 7 تا از بهترین سنگ‌های مرمریت موجود در بازار از نظر طرح و رنگ و پارامترهای کیفی را به شما معرفی کنیم. زمینه رنگی اکثر طراح‌های ایرانی روشن است و با توجه به این که زمینه رنگ روشن و سفید، فضا مربوطه را بزرگ‌تر نشان می‌دهد ما نیز بر آن شدیم تا از سنگ‌های مرمریت با رنگ روشن استفاده کنیم. سنگ‌های مربوطه به شرح زیر است:

  • مرمریت هرسین کرمانشاه: زمینه رنگ آن روشن و مایل به سفید است. از نظر طرح و رنگ یکدست است. جز بهترین سنگهای مرمریت از نظر مقاومت سایشی و ضربه به شمار می‌آید. معدن آن در کرمانشاه قرار دارد.
  • مرمریت سفید جوشقان: این مرمریت از معادن جوشقان استخراج و زمینه رنگ آن سفید و از نظر تنوع سورت نیز به دانه شهیادی و نوار قلبی تقسیم می‌شود.
  • انواع سنگ مرمریت مشکی
  • مرمریت دهبید: سنگ دهبید دارای 2 رنگ روشن و تیره است که منظور ما مدل روشن آن است. زمینه رنگ آن روشن و کرم است. یکی از سورت‌های آن معروف به گل یخی است که برای کف سالن‌های پذیرایی بسیار شیک و منحصر به فرد است. معدن دهبید در صفاشهر شیراز قرار دارد.
  • مرمریت چهرک: زمینه رنگ آن زیتونی و گلبهی و همچنین کرم روشن است. از نظر استقامت و مقاومت مشابه هرسین است. معدن این سنگ در یزد قرار دارد. بعضی از سورت‌های آن بعد از اجرا از فاصله دور مشابه سنگ مرمر سبز روشن است.
  • مرمریت صلصالی: دارای زمینه رنگ روشن با رگه هایی با طرح نوار قلبی است. شاید تا حدودی از مد و بورس خارج شده باشد اما هنوز طراحانی وجود دارند که از این مرمریت در کفپوش سالن‌های پذیرایی استفاده می‌کنند.
  • مرمریت آباده: این برند مرمریت از تنوع بالای معادن برخوردار بوده که از مطرح‌ترین آن‌ها نیز می‌توان به الیت، باریجانی، ایرجی و دانشور اشاره کرد.

نتیجه گیری

در این محتوا سعی کردیم تا معرفی هر چند کوتاه از 7 تا پر تقاضاترین سنگ‌های مرمریت جهت کاربری در کفپوش سالن‌های پذیرایی داشته باشیم. سنگبری ارس در شهرک صنعتی رضوانشهر اصفهان واقع شده و به صورت تخصصی سنگ‌های مرمریت مشکی تی هو و مرمریت جوشقان فرآوری می‌شود. 

سنگبری ارس واقع در شهرک صنعتی رضوانشهر به صورت تخصصی به تولید و فرآوری سنگ‌های مرمریت مشکی تی هو و مرمریت جوشقان می‌پردازد و شما می‌توانید جهت دریاقت لیست قیمت و خرید آنلاین یا حضوری با ما در تماس باشید.


فرم ارسال نظر

مشاوره رایگان : 
09135455821
03142523566