5 تا از بهترین سنگ‌های مرمریت تیره و مشکی برای نما داخلی ساختمان

5 تا از بهترین سنگ‌های مرمریت تیره و مشکی برای نما داخلی ساختمان

5 تا از بهترین سنگ‌های مرمریت تیره و مشکی برای نما داخلی ساختمان

زمانی که صحبت از بهترین سنگ و به خصوص مرمریت مشکی می‌شود یعنی بهترین انتخاب بر اساس فاکتورهای کمی و یفی که در ادامه به معرفی این فاکتورها خواهیم پرداخت. البته زمانی که صحبت از بهترین میشود باید به فاکتورهای نوع کاربری نیز توجه ویژه ای داشت، زیرا هر سنگی و به خصوص سنگ‌های مرمریت بر اساس نوع کاربری که دارند برای هر بخشی بهترین گزینه می‌باشند.

5 تا از بهترین سنگ‌های مرمریت مشکی

در محتواهای جداگانه به شرح کامل انواع مرمریت مشکی در بازار سنگ ایران پرداخته ایم و 5 تا از مطرح‌ترین آن‌ها نیز به شرح زیر می‌باشند که عبارت اند از:

  1. مرمریت مشکی چادگان: این مرمریت را با برند مشکی تی هو در بازار می‌شناسند. از نظر سورت بندی نیز می‌توان آن را به لاشتر، مشکی نجف آباد و مشکی دهبید شباهت هایی دانست. این معدن متعلق به سنگبری ارس رضوانشهر بوده و این کارخانه به صورت تخصصی به تولید و فرآوری این مرمریت می‌پردازد.
  2. مرمریت مشکی نجف آباد: معدن این مرمریت همانطور که از نامش مشخص است در شهرستان نجف آباد اصفهان واقع شده و زمینه رنگ مشکی تیره داشته و بر روی سطح آن نیز خطوط سفید رنگ نامنظم وجود دارد.
  3. مرمریت لاشتر: عمدتا آن را با زمینه رنگ طوسی تیره می‌شناسند. در دهه‌های گذشته از آن به عنوان سنگ‌های تیشه ای مورد استفاده قرار می‌گرفت اما در حال حاضر نوع صیقلی آن از تقاضا بالایی در بازار داخلی و صادراتی برخوردار گردیده است.
  4. مرمریت مشکی دهبید: از معادن صفاشهر شیراز استخراج می‌شود و دارای زمینه رنگ قهو‌های سوخته مایل به مشکی است.
  5. مرمریت مشکی کاشان
  6. به غیر از گزینه هایی که نام بردیم، معادن دیگری نیز در ایران فعال هستند که دارای زمینه رنگ قهوه ای سوخته و تیره هستند اما بهترین‌های آن در بازار می‌توان در همین چند گزینه خلاصه کرد. اگر شما برندی را سراغ دارید که معتقد هستید جز بهترین گزینه‌ها می‌تواند باشد، آن را برای ما با دلیل ارسال کنید تا به لیست مربوطه اضافه شود.

کلام آخر

تنوع سنگ‌های ساختمانی از رنگ و نوع سنگ همچنین تعداد بالا معادن موجب شده تا همواره انتخاب بهترین گزینه جز دشوارترین مراحل خرید سنگ باشد و نیازمند مشاوره با افراد خبره و با تجربه است. برای انتخاب بهترین مرمریت مشکی با کارشناسان ما در تماس باشید.


فرم ارسال نظر

مشاوره رایگان : 
09135455821
03142523566