سنگ مرمریت گلدن بلک محلات

سنگ مرمریت گلدن بلک محلات

سنگ مرمریت گلدن بلک محلات یکی دیگر از انواع سنگ‌های مرمریت با زمینه مشکی در ایران می‌باشد که دارای ظاهری با خطوط و رگه‌های طلایی و سفید رنگ می‌باشد. با توجه به نوع جنسیت مرمریت ،مرمریت گلدن بلک محلات در نمای داخلی ساختمان و بخش هایی چون راه پله ، بدنه ، کف ساختمان و همچنین آشپزخانه و ... مورد استفاده قرار می‌گیرد. از این نوع سنگ به عنوان مرمریت مشکی محلات نیز نام برده می‌شود و به صورت استاندارد در ابعاد پلاک ، تایل و اسلب و با ضخامت‌های 2 و 3 سانتی متر مورد تولید و فرآوری قرار می‌گیرد. این مرمریت با توجه به وجود رگه‌های طلایی که بر روی سطح ان قرار گرفته با عنوان ممریت مشکی طلایی محلات نیز در بازار معرفی می‌شود.

قیمت مرمریت گلدن بلک محلات

مشابه سایر سنگ‌های مرمریتی که بررسی کردیم، قیمت مرمریت گلدن بلک محلات نیز به پارامترهایی چون ابعاد ، ضخامت و سورت بندی و همچنین کیفیت فرآوری آن بستگی دارد که به صورت مستقیم بر روی قیمت آن تاثیر گذار می‌باشد.معادن این نوع مرمریت در محلات قرار گرفته ولی عمده تولید آن در شهرک‌های صنعتی موجود در اصفهان مانند شهرک صنعتی محمودآباد و رضوانشهر صورت می‌گیرد. شما می‌توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر و همچنین دریافت لیست قیمت با ما در تماس باشید.


  1. با سلام و خسته نباشید مدتی است به دنبال سنگی با زمینه مشکی و رگه‌های طلایی هستم تا از ان در راه پله و بخشی از بدنه راه پله و همچنین در صورت امکان در کف ساختمان استفاده کنم. یکی از دوستان مرمریت به نام گلدن بلک از محلات معرفی کرد و با جستجو وارد وب سایت شما شدم. آیا این رگه‌های طلایی مناسب برای استفاده در کف ساختمان است؟

    پویا -
  2. در جواب شما باید اشاره داشت به جنسیت سنگ‌های معادن محلات و به خصوص مرمریت مشکی گلدن بلک آن و بسیاری از خریداران این اشتباه را می‌کنند که این رگه‌های طلایی رگه‌های گلی بوده و احتمالا در آینده خالی خواهد کرد. ولی اینطور نیست و با خیال راحت به استفاده از این مرمریت بپردازید.

    Admin -

فرم ارسال نظر

مشاوره رایگان : 
09135455821
03142523566