سنگ مرمریت‌تری دی بلک

سنگ مرمریت‌تری دی بلک

در این بخش به معرفی یکی دیگر از سنگ‌های مرمریت با زمینه مرمریت مشکی می‌پردازیم که به صورت انحصاری معادن آن در ایران قرار دارد و نام آن ، مرمریت‌تری دی بلک می‌باشد. از مشخصه بارز آن می‌توان به زمینه مشکی با خطوط طلایی و سفید رنگ اشاره کرد. مرمریت‌تری دی بلک به دلیل نمایان شدن ظاهر ان در ابعاد بزرگ ، به صورت اسلب مورد فرآوری قرار می‌گیرد.

از خصوصیات بارز آن می‌توان به تراکم بالا آن اشاره کرد که خود دیلی بر ساب پذیری بالاتر ان نسبت به سایر سنگ‌های مرمریت مشکی است ، مقاومت در برابر سایش و فشار ، دارا بودن طرح و نقش سه بعدی و همچنین می‌توان به قیمت مناسب آن نیز به عنوان یکی دیگر از پارامترهای انتخاب آن اشاره کرد.سنگ مرمریت 3D Black نیز مشابه سایر سنگ‌های مرمریت مشکی در طراحی فضاهای لاکچری مورد استفاده قرار می‌گیرد که در این بین می‌توان به لابی ، کف ساختمان ، حمام وسرویس بهداشتی ، آشپزخانه ، راه پله و ... اشاره کرد.

قیمت مرمریت 3D Black

همانطور که در بخش‌های قبلی اشاره کردیم، قیمت مرمریت 3D Black به ابعاد ، ضخامت و کیفیت فرآوری آن بستگی دارد. عمده ابعاد تولیدی از ان به صورت اسلب می‌باشد و همچنین با توجه به نوع فرآوری از طریق خطوط تولید اسلب ، موجب گردیده تا کیفیت فرآوری بهعنوان یک عامل تاثیر گار بر قیمت محصول نقش داشته باشد. معادن این نوع مرمریت در استان یزد واقع گردیده اما می‌توان اصفهان را به عنوان قطب تولید و فرآوری آن به شمار آورد که به صورت عمده در شهرک صنعتی محمودآباد و رضوانشهر به تولید و فرآوری آن در ابعاد اسلب پرداخته می‌شود.


  1. سلام بنده در زمینه طراحی داخلی ساختمان فعالیت دارم و به صورت اتفاقی با مرمریتی که در وب سایت قرار دادید آشنا شدم. از نظر طرح و نقش بسیار زیباست و من برای اولین بار است که این سنگ را در این ابعاد مشاهده کرده ام و با پرسش از دوستان متوجه شدم که به این ابعاد اسلب گفته می‌شود. آیا مرمریت‌تری دی بلک را در تهران نیز می‌توان تهیه کرد؟

    حسین -
  2. بله این نوع مرمریت در ابعاد مختلفی مورد فرآوری قرار می‌گیرد و با توجه به طرح نقش گرفته بر روی سطح سنگ بهتر است آن را در ابعاد اسلب تهیه کنید و شما می‌توانید مرمریت‌تری دی بلک را به ما سفارش دهید تا متراژ مورد نیاز در تهران به شما تحویل گردد. برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانید با ما در تماس باشید.

    Admin -

فرم ارسال نظر

مشاوره رایگان : 
09135455821
03142523566