سنگ مرمریت لاشتر

سنگ مرمریت لاشتر

در این بخش به معرفی مرمریت لاشتر خواهیم پرداخت و قبل از ادامه بررسی آن باید گفت که ما در این سری از مقالات به معرفی انواع سنگ‌های مرمریت با زمینه تیره و مشکی می‌پردازیم و سنگ مرمریت لاشتر نیز به عنوان یکی از سنگ‌های مرمریت مطرح ایران در جهان می‌باشد که از زمینه رنگ طوسی مایل به مشکی با رگه‌های سفید رنگ برخوردار بوده که این مورد موجب شده تا در طراحی دکوراسیون داخلی از این سنگ استفاده گردد . 
مرمریت مشکی تی هوو در بعضی از سورت‌های خود شباهت هایی به مرمریت لاشتر داشته و شما می‌توانید در بخش مربوط به محصولات به مشاهده انواع سورت‌های مرمریت مشکی تی هوو بپردازید . 
مرمریت لاشتر معادن آن در استان اصفهان واقع شده و به همین ترتیب بیشترین تولید آن نیز در کارخانجات این استان صورت گرفته و این مرمریت در ابعاد اسلب ، تایل ، پلاک ، پله و فرشی مورد فرآوری قرار می‌گیرد و از نظر کاربردی نیز با توجه به خصوصیات ذاتی آن موجب شده تا از آن در نمای بیرون ساختمان نیز مورد استفاده قرار گیرد . سنگ لاشتر جز تعداد اندک از سنگ‌های مرمریت است که کاربری ان علاوه بر نمای داخل در نمای بیرون ساختمان و همچنین محوطه سازی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. از جمله کاربری‌های آن می‌توان به استفاده در کف ساختمان،آشپزخانه،حمام،سرویس بهداشتی ، راه پله و ... اشاره کرد. 


قیمت مرمریت لاشتر


یکی از سئوالات اساسی خریداران این نوع مرمریت دریافت قیمت مرمریت لاشتر می‌باشد که قبل از بررسی باید اشاره کرد که پارامترهای متعددی بر روی قیمت آن تاثیرگذار می‌باشند که به صورت خلاصه می‌توان به ابعاد ، ضخامت ، سورت بندی و کیفیت فرآوری آن اشاره کرد که این موارد به صورت مستقیم بر روی قیمت آن  تاثیرگذار می‌باشند . خرید و فروش مرمریت لاشتر به صورت عمده در شهرهای اصفهان و تهران صورت گرفته و این نوع مرمریت به عنوان یکی از مرمریت‌های صادراتی ایران به شمار می‌آید . جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید . 
 


فرم ارسال نظر

مشاوره رایگان : 
09135455821
03142523566