سنگ مرمریت مشکی مارشال

سنگ مرمریت مشکی مارشال

سنگ مرمریت مشکی مارشال

یکی دیگر از انواع سنگ های مرمریت با زمینه تیره می توان به سنگ مرمریت مشکی مارشال اشاره کرد که از مشخصه های بارز آن از نظر رنگ می توان به زمینه تیرو مایل به مشکی و همچنین خطوط سفید و طلایی آن اشاره کرد که بر روی سطح سنگ به صورت غیر یکنواخت پراکنده شده است. در بسیاری از منابع شباهت های میان مرمریت مارشال و گلدن بلک در نظر گرفته اند و تنها تفاوتی که بین ان دو مطرح کردند، وجود انه بندی های درشت تر در مشکی مارشال است.

با توجه به جنسیت استخوانی و استحکام بالای این نوع سنگ ، موجب شده تا مرمریت بلک مارشال از استحکام و دوام بالایی برخوردار باشد و همین مورد موجب گردیده تا از ساب پذیری و شفافیت به نسبت بالایی در بین سنگ های مشابه برخوردار باشد. با توجه به زمینه رنگ تیره این نوع مرمریت اگر بخواهیم به کاربری مرمریت مشکی مارشال بپردازیم باید به این نکته اشاره کرد که از آن در طراحی های لاکچری مورد استفاده قرار می گیرد و از جمله کاربری های آن می توان به استفاده در بخش های داخلی ساختمان از قبیل کف ساختمان ، لابی و همچنین بدنه و آشپزخانه و سرویس بهداشتی اشاره کرد. این نوع مرمریت به صورت گسترده در ابعاد اسلب ، تیل ، پله ، پلاک و فرشی در ضخامت های 2 و 3 سانتی متر مورد فرآوری قرار می گیرد.

قیمت مرمریت مارشال

از عوامل تاثیر گذار بر قیمت مرمریت مارشال می توان به رنگ ، ابعاد ، ضخامت و سورت بندی و همچنین کیفیت فرآوری آن اشاره کرد که بر روی قیمت تاثیر مستقیم خواهند داشت. درجه بندی این نوع مرمریت نیز در ایران استاندارد تعریف شده ای ندارد و به صورت کلی در درجات صادراتی ، سوپر ، ممتاز و درجه یک و درجه دو سورت بندی می گردد.

اگر بخواهیم به مقایسه بین مرمریت مارشال و مرمریت تی هو بپردازیم ، می توانیم آن ها را از نظر بازه رنگ و طرح مشابه یکدیگر در نظر گرفت . سنگبری ارس با دارا بودن معادن تی هو به فرآوری آن در شهرک صنعتی رضوانشهر می پردازد و خدمات خود را در شهرهای اصفهان و تهران ارائه می دهد. در صورتی که قصد خرید مرمریت مارشال دارید می توانید از آن قبیل سورت های مرمریت تی هو که شباهت بالایی به مرمریت مارشال دارد بازدید نمایید. 

در صورت داشتن هر گونه سوال می توانید، پرسش خود را در بخش ارسال نظر برای ما ارسال کنید تا کارشناسان ما در بخش مربوطه به سوالات شما پاسخ دهند. جهت دریافت اطاعات بیشتر با ما در تماس باشید.


  1. با سلام من مدتی از به دنبال یک سنگ مرمریت با زمینه مشکی می‌باشد که بسیاری از دوستان مرمریت مشکی مارشال را به ما پیشنهاد دادند و دلیل خود را برای داشتن قیمت مناسب نسبت به سایر اعلام کردند. آیا شما با این نظر موافق هستید؟

    علی -
  2. تا حدودی این که مرمریت مشکی مارشال از قیمت مناسب‌تری برخوردار است واقعیت دارد ولی نمی‌توان این مورد را برای تمامی سورت‌ها و ابعاد ان مطرح کرد. شما ابتدا باید این سنگ را از نزدیک مشاهده کنید تا ررسی داشته باشید با سلیقه شما همخوانی دارد یا خیر

    مدیر سایت -

فرم ارسال نظر